Fotografia Obrotowa 360°

Fotel na platformie 360stopni

Fotel na platformie 360stopni

Prezentacje 360 stopni są nowoczesną formą prezentacji produktów. Dają one oglądającemu możliwość dokładnego obejrzenia produktu dookoła oraz pozwalają na przyglądnięcie się interesującym szczegółom z bliska. Szczególnie przydatne przy pokazywaniu produktów które z każdej strony posiadają cechy mogące zainteresować kupującego w sklepie internetowym. Dają poczucie jakby oglądający miał produkt w swoich rękach a nie na ekranie. Prezentacje wykonywane przeze mnie cechują się najwyższą starannością o oddanie barw i własności produktów które fotografuje.

Fotografia 360° powstaje na platformie obrotowej, gdzie wykonuję 36/72 zdjęcia danego obiektu co 10°/5° jedno zdjęcie. Następnie wszystkie zdjęcia obrabiam i tworzę z nich całość. Druga metoda to nakręcenie filmu z pełnego obrotu produktu i dalsza obróbka. Ta druga metoda jest stosowana w wypadku przedmiotów które muszą być zawieszone. np biżuteria typu łańcuszki lub wisiorki (tylko platforma cappasity).

kilka przykładów prezentacji 360 stopni

Forma w jakiej dostaną Państwo prezentacje? Są dwie opcję do wyboru:

Albo na platformie Cappasity – w formie linku do prezentacji zrobionej z 72klatek lub filmu. Uwaga, istnieje konieczność wykupienia osobnego abonamentu na stronie Cappasity. Zalety: szybkie wczytywanie prezentacji, bardziej intuicyjna obsługa.

Przykład prezentacji 360stopni – Cappasity 72klatki

Albo pliki w formacie html – 36 lub 72 zdjęcia w formie prezentacji wielkości 500x500px gotowej do umieszczenia na waszej stronie (co może wpłynąć na czas wczytywania).  Zalety: brak abonamentu.

Przykład prezentacji 360stopni – html 36 klatek

 

Brak możliwości komentowania.