Fotografia Produktowa

W studio w rękawiczkach

Dbałość o jakość i szczegóły zdjęć.

W fotografii produktów – packshotach najważniejszy jest produkt, każdy jest inny, ale wspólną cechą produktów widocznych na moich zdjęciach są szczegóły.  Dbam o o takie detale jak prawidłowe oddanie barw, w celu najwierniejszego ich przekazania używam w swojej pracy kalibratora i1display-pro oraz próbnika kolorów. Przedstawiam także we właściwy sposób fakturę materiału oraz kształty poprzez odpowiednie ustawienie oświetlenia. Usuwam kurz i drobne niedoskonałości wszystko po aby na zdjęciu produkt wyglądał idealnie.
Spośród wielu produktów szczególnie wymagające jest fotografowanie przedmiotów połyskliwych, metalowych lub lakierowanych, gdzie trzeba kontrolować odblaski tak, aby wyglądały korzystnie poprzez użycie między innymi różnego rodzaju blend.
Równie wymagającymi do przedstawienia na zdjęciach są przedmioty bardzo jasne, a szczególnie białe. Należy zadbać, aby nie wystąpiła dominanta barwna oraz by nie wyglądały szaro, lub żeby nie zlały się z białym tłem, poprzez właściwe ustawienie lamp studyjnych.
Zdarzają się również produkty które mają świecące elementy: żarówkę, led, katodę UV lub podświetlany ekran. Wykonuję wtedy kilka ekspozycji, które następnie łączę w procesie dalszej obróbki w całość dla uzyskania jak najlepszego efektu wizualnego.

Wszystko o czym piszę powyżej można zobaczyć na przykładach zdjęć produktów  dla różnych sklepów internetowych z zebranych tutaj w portfolio.

Packshoty

Fotografie plecaków i toreb na stronę i do katalogu

 

Fotografie narzędzi i elektronarzędzi

 

Fotografie produktów różnorodnych, można tu zobaczyć zdjęcia nietypowych bombek, opakowania produktów, lampy led
,zdjęcia kosmetyków itp. Zdjęcia zostały wykonane z przeznaczeniem do stron firmowych, sklepów internetowych czy do promocji w mediach społecznościowych.

 

Fotografie dla producenta żaluzji do publikacji w katalogu

 

Fotografie urządzeń i wyposażenia salonów kosmetycznych

 

Fotografie biżuterii pasków i galanterii skórzanej

 

Fotografie butów

 

Fotografie akcesoriów i elementów składowych komputerów

 

 

Brak możliwości komentowania.