• polski
    • niemiecki

Cennik

Ceny za fotografie produktowe są ustalane indywidualnie w zależności od: ilości zdjęć produktów, rozmiarów zdjęć, stopnia skomplikowania późniejszej obróbki oraz czasochłonności przy robieniu zdjęć (np. produkty połyskliwe, metalowe itp. wymagają więcej pracy przy ustawieniu świateł i ekranów).

Fotografia produktów (Packshot)

Zdjęcia w formacie jpg lub png do wyboru rozmiar 2000x2000px na całkowicie białym. Każde zdjęcie produktowe jest poddawane dokładnej obróbce,która ma na celu jak najlepsze przedstawienie produktu. Usuwamy kurz, drobne wady produktów poprawiamy perspektywę jeżeli jest to konieczne. Oczywiście jest możliwość ustalenia innych wytycznych  co do rozmiarów zdjęcia w zależności od potrzeb. Zdjęcia przedmiotów o większych gabarytach jak np. fotele, krzesła, meble, wykonuję u zleceniodawcy.

Fotografia produktów 360stopni

Prezentacja składa się z  pliku html, 36 zdjęć o rozmiarach  500×500 px  z możliwością powiększania do 1200×1200 px. Prezentacja taka jest gotowa do umieszczenia na stronie. Dodatkowo daję plik gif 500x500px który można umieścić na allegro lub facebooku.  Przykład kompletnej prezentacji można ściągnąć i zobaczyć tutaj: foto360.zip

 

Wycena

Jeżeli pragniesz się dowiedzieć, jaki będzie dokładny koszt zdjęć, napisz wiadomość lub zadzwoń. Podaj ilość i rodzaj produktów oraz wagę i wymiary, a otrzymasz wycenę. We Wrocławiu jest możliwość przekazania produktów do zdjęć, oraz odbioru osobistego. Możliwość realizacji zdjęć wysyłkowo, tzn. dostaje przesyłkę kurierem, wykonuję zdjęcia produktów, następnie odsyłam je do zleceniodawcy.


tel 503 66 03 03

Brak możliwości komentowania.